REKTÖR ÇİFTÇİ, TÜGVA’ DA GENÇLERLE BULUŞTU

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Çankırı İl Temsilcisi Batuhan Dinlemez ve gençlerle bir araya geldi.

TÜGVA ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada konuşan Rektör Prof. Dr. Harun Çiftçi, gençlerle bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu dile getirerek geleceğin yeniden ihya ve inşasında büyük rol oynayacak gençlerin yetiştirilmesine yaptıkları hizmet ve katkılardan dolayı TÜGVA’ya teşekkür etti.

Konuşmasının devamında Üniversitede gerçekleştirilen bilimsel ve akademik çalışmalardan bahseden Rektör Çiftçi; deneyimli eğitim kadrosu, sosyal olanakları, akademik programları ile Çankırı Karatekin Üniversitesi olarak öğrencilere uluslararası standartlarda eğitim sunmak için mücadele ettiklerini belirterek, gençliğe emek veren sivil toplum yapılarının akademi için dış paydaşlar olmanın yanı sıra büyük ve güçlü Türkiye’nin geleceğini şekillendirmede de kritik öneme sahip olduğunu vurguladı.

Gerçekleşen söyleşide gençlerle karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

TÜGVA Çankırı İl Temsilcisi Batuhan Dinlemez, katılımlarından dolayı Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi’ye ve kıymetli yönetimine teşekkürlerini iletti.

Yayınlanma Tarihi: 08 Haziran 2024 Cumartesi
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2024 Pazartesi